.

.

Конзола за игри Вентилаторот за Ладење Двојна Автоматски Рачно Топлина Exhauster Контрола на Температурата Фан Кулер за Playstation 4 PS4 Про Конзола

Конзола за игри Вентилаторот за Ладење Двојна Автоматски Рачно Топлина Exhauster Контрола на Температурата Фан Кулер за Playstation

DEN 722.00
DEN 1078.08
-33 %

Износ
Во продавницата.

(L*W*H) 320*80*55мм / 12. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.11 А, ротирачка брзина 6000±10%ВРТЕЖИ во минута
4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.12 А, ротирачка брзина 5000±10%ВРТЕЖИ во минута
б. Работен напон : DC 5 V
3. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Примена предмет : за PS4 Про конзола
2. Пакет големина : Прибл. Пет висока брзина фанови дизајнирани. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Време На Испорака :
1. Производ материјал : ABS
5. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа сопствен автоматски режим и рачен режим.
Опис :
Објектот е Интелигентна Контрола на Температурата на Ладење Вентилатор. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Карактеристики :
1. (должина : Apporx. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додаток : 1 PC DC моќност кабел. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Пакет тежина : Околу. Тоа е уникатен и светлина-тежина изглед. Рачен режим, со голема брзина и ниска брзина може да бидат избрани. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 1 X Интелигентни Вентилаторот За Ладење
1 X DC Кабелот за Напојување
1 X Прирачник 1. 230 g
Совети : Кога прекинувачот е вклучена, за да започнете, авто режим ќе биде активиран. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Спецификација :
1. Фан специфицирате било : a. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Авто режим, фан нема да работи, до кога топол воздух надминува 40 степени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако температурата се зголемува, фан ќе започне автоматски и фан ќе престане да работи кога температурата се намалува.

За производот

Број На Модел На:
126268
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
VODOOL
Примена:
за Sony PS4 Про Конзола
Објектот:
Конзола За Игри Кулер Фан

Слични предлози