.

.

Brightzone 2017 Нова Мода Јасно Леќа Очила Мажите и Жените со Рамни Очила Рамка Унисекс Eye Glasses Рамки за Мажи Рамки

Brightzone 2017 Нова Мода Јасно Леќа Очила Мажите и Жените со Рамни Очила Рамка Унисекс Eye Glasses Рамки за Мажи Рамки

DEN 442.00
DEN 552.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ги провери предмети во рок од 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. Вистинска посветеност на Нашите производи се вистинско прифати инспекција. Ние ја разбираме болката која тие би можеле да имаат доколку нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми се решаваат за активна соработка и добра комуникација! 2) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Јас ќе бидам конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. големина Сите димензии се мери со рака, може да се 2-3 cm отстапување. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express. 2) Ние не гарантира испорака период на сите меѓународни пратки (особено за mailpost) поради разликата во царината, на пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо нивниот производ е во контролирани рамки." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете http : //help. Ние само брод на стоките да ги според адресата што ја напишал во Ali Express, ако тие сакаат промени, ве молиме оставете порака кога тие се одржи на цел. бродот 1) Кога прави нарачка, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Купување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум. боја на НАШИОТ сите производи се направени во вид, поради технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде малку боја феномен, ве молиме да се разбере. Плати 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро дебитна картичка, и банкарски трансфер преку банките. Сепак, ако тие веруваат дека примен објект е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас ако враќање или повраток е можно. порака 1) Вашата повратна информација е многу важна за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Ако тие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно не испратија своите e-mail и ние ќе им даде што е можно поскоро. да боја Разлики во бојата може да биде поради некои други причини, како што се боја reflexion во мониторот, осветлување, припадност и сл.

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Brightzone
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични
Производот Категорија:
myopia очила

Слични предлози