.

.

Бесконечност Сакаат Жените Име Ѓердани 8 Форма Персоналните 925 Sterling Silver арапски руската Име Ѓердан Љубители Подарок (NE101629)

Бесконечност Сакаат Жените Име Ѓердани 8 Форма Персоналните 925 Sterling Silver арапски руската Име Ѓердан Љубители Подарок (NE101629)

DEN 806.00
DEN 1151.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Стр страни onalise нарачана pendant
Исто така можете да добиете на имињата на најдобрите пријатели, инспиративни зборови, деца, или нешто друго што може да мислам на тоа,тоа е прекрасен подарок.
Разубават вашето име со оваа солидна Sterling Silver (0.925) Име Ѓердан. Нашите Бесконечност Име Ѓердан обезбедува најдобар начин за вас да се покаже она што зборот "засекогаш" значи ова за вас. Боја : Злато / Сребрена / Розово Злато Материјал : 925 Фунта Сребро со Злато / Родиум / Розово Злато Позлатен Стил : Персоналните Должина : синџир : 40(16")/ 45(18")/ 50(20")/ 55(22")cm Тежина : за да ја измените
Купување Процес :
1. Одберете Синџирот должина и метална Боја,Направи цел
2. Ве молиме оставете coment на она што се имиња што би сакале да се прилагодите на pendant.
(исто како на сликата покажува : )
Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка Пад на Превозот. СОВЕТИ : 1.Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

За производот

Должина:
40cm, 45cm, 50cm, 55cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Синџир Тип:
Линк Синџир
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Лам Центар Fong
Метал Печат:
925,Фунта
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NE101629
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Писмо
Главниот Камен:
Никој

Слични предлози