.

.

FENASY Бисер Накит,природен бисер ѓердани 8-9mm,срцето Копчето дизајн за жените КЛАСИЧЕН Ѓердан ѓердан ѓердан Божиќ подарок

FENASY Бисер Накит,природен бисер ѓердани 8-9mm,срцето Копчето дизајн за жените КЛАСИЧЕН Ѓердан ѓердан ѓердан Божиќ подарок

DEN 720.00
DEN 1440.00
-50 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Гем Боја:
43cm бисер 8 до 9mm, 45см бисер 8 до 9mm, 48cm бисер 8 до 9mm, 50cm бисер 8 до 9mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
8-9mm
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Сертификат Број:
-----------
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
NHL0007
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Certificate Type:
CNAS
Бренд Име:
FENASY
Метали Тип:
Никој
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метал Печат:
925,Фунта
бисер долго:
за 43cm

Слични предлози