.

.

Пеперутка кристал ѓердан 2015 корејски накит жените прибор трговија на големо грос колиер femme/макси colar/collana/gargantillas

Пеперутка кристал ѓердан 2015 корејски накит жените прибор трговија на големо грос колиер femme/макси colar/collana/gargantillas

DEN 516.00
DEN 717.60
-28 %

Износ
Во продавницата.

САД $ 14.99 /многу US $ 14.98 /парче US $ 17.99 /многу US $ 14.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 13.99 /парче US $ 16.99 /парче US $ 16.98 /парче

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
за 5cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
about 50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
7897120
Бренд Име:
CNANIYA
Важат за:
Грб/џемпер/блејзери/облека/пром фустани/костим/вечер фустан
одговара на толпата:
неколку/љубители/булчински/star/женски/femininos/mujer/жена/mulher
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/денот на вљубените/туризам
Стил:
ретро/симпатична/корејски/kpop/франција/трендовски/moda/париз/Европа/американски
Тип:
bijouterie/joias/kolye/gargantilha/joyas/bisuteria/nacklace/neclace
Припаѓаат на:
убавината/висок квалитет/орнаментика/bijuteria/berloque/acessorios
Обликот:
colgantes/collane/halskette/ketting/borboleta/mariposa
Карактеристики:
голема/макси/парична казна накит/short/meias
категорија:
collares mujer/bijoux//накит/jewlery/joyeria/max/accesories/sautoir
Материјал:
strass/cristal/кристал/Вештачки дијамант/кварц/метал

Слични предлози