.

.

ТОПЛА промет на Големо со 10PCS Мода Антички Бронза Живот дрвја Шарм Изјава Ѓердан & Приврзоци Накит За Жена B82

ТОПЛА промет на Големо со 10PCS Мода Антички Бронза Живот дрвја Шарм Изјава Ѓердан & Приврзоци Накит За Жена B82

DEN 344.00
DEN 528.48
-35 %

Износ
Во продавницата.

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45+5cm; Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
NO
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
45+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B82
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози