.

.

С&U Акрилик Мраз попуштат Кристал Ѓердан Multicolor шарм цинк легура Овална ѓердан ѓердан сомот Синџир Ѓердан Жените Накит

С&U Акрилик Мраз попуштат Кристал Ѓердан Multicolor шарм цинк легура Овална ѓердан ѓердан сомот Синџир Ѓердан Жените Накит

DEN 224.16

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N191
Pendant Големина:
42*5CM
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
As picture
ѓердан:
кожа кабелот
Број На Модел На:
N191
Тежина:
72.0 g

Слични предлози