.

.

2017 Нов Африкански Стил Ѓердан Ѓердан Muti-Боја Копчето Лажни Јака Тело Накит за Жените Изјава Ѓердан како Подарок WYB155

2017 Нов Африкански Стил Ѓердан Ѓердан Muti-Боја Копчето Лажни Јака Тело Накит за Жените Изјава Ѓердан како Подарок WYB155

DEN 891.84

Износ
Во продавницата.

2017 Нов Африкански Стил Ѓердан Ѓердан Muti-Боја Копчето Лажни Јака Тело Накит за Жените Изјава Ѓердан како Подарок WYB155
ДИМЕНЗИИ : 60 CM-65 CM

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BintaRealWax
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
WYB155
Pendant Големина:
60см
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Памук
Функција:
убава
боја:
шарени
Стил:
Чешка
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци

Слични предлози