.

.

Моден Multilayer Изјава Јака Ѓердан Од Злато Sliver Синџирот Луксузни Ѓердан Јака Ѓердан За Партија

Моден Multilayer Изјава Јака Ѓердан Од Злато Sliver Синџирот Луксузни Ѓердан Јака Ѓердан За Партија

DEN 148.00
DEN 157.44
-6 %

Износ
Во продавницата.


-ние Само го прифатат плаќање и преку Alipal -ве Молиме пратете на плаќање во рок од три дена по аукција беше завршена. бидете сигурни дека вашата адреса е во право! -ви благодарам!
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
-Кои се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што ние сакавме.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
-Ние секогаш се задржи повеќе од 99.99% предмети во парк.
-Нема мини ред, но ако вашата нарачка помалку од $5 и изберете Кина Пост Воздушен транспорт метод, ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух БЕЗ следење на број, ве Молиме да се разбере.
-Ние ќе брод Објектот со следење на број кога вашата нарачка повеќе од $5 и изберете Кина Пост Воздухот, можете да следење на превозот напредокот на вашата нарачка.
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.
- Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. - Нашите работно време : од понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 18 : 30 часот. - Ние, исто така, работа во празник. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
00
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
YEYULIN
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
000
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
000

Слични предлози