.

.

Моден Тибетската сребро Черепот и знаме Шарм Ѓердан КОЖА Ѓердан DIY Наоди За Жена 10pcs Приврзоци Накит B41

Моден Тибетската сребро Черепот и знаме Шарм Ѓердан КОЖА Ѓердан DIY Наоди За Жена 10pcs Приврзоци Накит B41

DEN 350.00
DEN 539.04
-35 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45+5cm; Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
NO
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
45+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
B41
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози