.

.

ТОПЛА Измена на 10 компјутери Антички Сребрен планетата Шарм Изјава Јака Ѓердан Ѓердани Приврзоци Накит B97

ТОПЛА Измена на 10 компјутери Антички Сребрен планетата Шарм Изјава Јака Ѓердан Ѓердани Приврзоци Накит B97

DEN 360.00
DEN 554.40
-35 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 45см; Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 1pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
NO
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
B97
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози