.

.

UKEN Панк Жените Златна & Сребрена Боја Изјава Јака Ѓердан Ѓердан Макси Голем Круг Метал Torques Ѓердани Приврзоци

UKEN Панк Жените Златна & Сребрена Боја Изјава Јака Ѓердан Ѓердан Макси Голем Круг Метал Torques Ѓердани Приврзоци

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Алуминиумски
Димензии : Дијаметар : 12.5 см , Висина : 4cm. Периметар : 12.5 cm
Тежина : 57 Грама
Боја : Злато , Сребро.
Пакет : 1pc/1 opp вреќа.
Нашата Продавница Линк :
Продажба На Објекти :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
UKEN
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
N4665
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
4cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Повик,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
боја:
Злато , Сребро.
Тежина:
57grams
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
Стилот 1:
ѓердан ѓердан
Стил 2:
Макси Ѓердани
Стилот 3:
Јака Ѓердани
Стилот 4:
Изјава Ѓердани
Големина:
Diameter

Слични предлози