.

.

Бохемија Чипка Тетоважа Ѓердан Ѓердан Жените Гроздобер Црна Црвени, Сини Кристал Ѓердани Готски Панк Јака Ѓердан Накит

Бохемија Чипка Тетоважа Ѓердан Ѓердан Жените Гроздобер Црна Црвени, Сини Кристал Ѓердани Готски Панк Јака Ѓердан Накит

DEN 71.00
DEN 138.24
-49 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[custom]-[25463]
Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.
Ве молиме имајте во предвид времето на купување. Цел $ 5 или помалку не обезбеди логистика
следење на информации во вашата земја. Цел на повеќе од $ 5 слободно да испратите регистрирани парцела логистика.
Да се обезбеди целосна логистика следење на број. ве молиме купи внимателно. Се надевам дека ќе имате убав ден!
Ако вашата цел е повеќе од $180,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.
(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,вие не ќе го добиете вашиот парцела.
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата
и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме
не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25466]

За производот

Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Чипка Тетоважа Ѓердан Ѓердан
Pendant Големина:
како се покаже слика
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Време:
2017 Ѓердан
Пол:
жените femme feminino
Стил:
моден Ѓердан colar feminino
weigth:
16.5 g
Должина:
30cm
Повод:
Подароци,Партија,Ангажман,Годишнина

Слични предлози