.

.

2018 Рачно Изработени Етничката Мода Бела/Зелена/Црвена Кристал Месечината Ѓердан За Жените Долго Капка Ѓердан Накит

2018 Рачно Изработени Етничката Мода Бела/Зелена/Црвена Кристал Месечината Ѓердан За Жените Долго Капка Ѓердан Накит

DEN 91.00
DEN 99.84
-9 %

Износ
Во продавницата.


За Нашата продавница
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от и Fedex.
2018 Рачно Изработени Етничката Мода Бела/Зелена/Црвена Кристал Месечината Ѓердан За Жените Долго Капка Ѓердан Накит
Производство :
2018 Рачно Изработени Етничката Мода Бела/Зелена/Црвена Кристал Месечината Ѓердан За Жените Долго Капка Ѓердан Накит
Функција :
Црвено Ѓердан За Жени
MOQ :
Мин цел е $10
Време На Испорака :
Околу 20-60days
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите. Ако вашата нарачка над $150,Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от или Fedex.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl00851c
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
Сочни Грозје
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Производи име:
Моден Бела/Зелена/Црвена Кристал Месечината Ѓердан
Материјал:
Кристал,Цинк Легура
Клучни зборови:
Моден Кристал Месечината Ѓердан
Материјал На Природата:
Сите доведе и никел и кадмиум слободни
Тежина:
9g
Место на Потекло:
Qingdao Кина
време на испорака:
20-60 дена
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Должина:
47+8cm

Слични предлози