.

.

Принцезата Софија Пурпурна Смола Цвет Bubblegum Бисер Ѓердани Буци Влакно бисери ѓердан најдобар подарок за деца/девојки Шарм накит

Принцезата Софија Пурпурна Смола Цвет Bubblegum Бисер Ѓердани Буци Влакно бисери ѓердан најдобар подарок за деца/девојки Шарм

DEN 187.00
DEN 239.52
-22 %

Износ
Во продавницата.


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Детали За Производот :
Принцезата Софија Пурпурна Смола Цвет Bubblegum Бисер Ѓердани Буци Влакно бисери ѓердан најдобар подарок за деца/девојки Шарм накит
Стил : DIY Деца Девојки Деца Буци Монистра Bubblegum Ѓердан ѓердан
Материјал : Симулирани бисер монистра
Монистра, големина : 16mm(дијаметар)
Цвет големина : 42mm(дијаметар)
Должина : Околу 34cm,да ја прошири синџир 5cm
Тежина : 65g/парче
Прилагодени на возраста : 0-13years деца,деца,жени,дама
Пакување : Sigle Opp вреќа

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
влакно
Pendant Големина:
42*42mm
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
ZZLANDZSQ
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
SQN18327-9
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Девојки
Функција:
NO
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Деца Grils накит додатоци Деца Буци Bubbleugm Ѓердан
монистра големина:
16mm
Процесот:
DIY Рачно Изработени
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
0-13 години деца,девојки, жени,дама
боја:
Виолетова
Обликот:
Зголеми цвет
Должина:
34+5cm

Слични предлози