.

.

Топла продажба Нова Мода Етничка Ѓердан Pendant Гроздобер Бохемски Ѓердан Јака рачно изработени Изјава Ѓердани За Жени

Топла продажба Нова Мода Етничка Ѓердан Pendant Гроздобер Бохемски Ѓердан Јака рачно изработени Изјава Ѓердани За Жени

DEN 211.00
DEN 274.08
-23 %

Износ
Во продавницата.


Топло Прашува: 1. ние слободни брод од страна на Ali Express Стандард на Превозот. 2. доколку купите повеќе од 100 $ ,ние ќе брод од страна на DHL/UPS/ТНТ/EMS, Тоа е многу брзо!
Испорака : Кога ќе се одржи орде,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Обично ние wll испратите објекти во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме да се забележи дека ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот произведе е прегледан.Ви благодариме за разбирањето! Повратни информации : Драги пријатели,ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница,ние вредност, секој клиент,вашите повратни информации е многу важно за нас. Ако сте задоволен со сè.Ве молиме оставете postive повратни информации со 5 ѕвезди,ние навистина ќе го ценат вашиот kindnes. Но, ако не сте задоволни со производот или услугата,ве молиме контактирајте со нас,ние може да се справи со тоа заедно. Обиди се со нашите најдобри,бидете најдобри! Гаранција : Ние и ветуваме на купувањето е 100% безбедно е нашата продавница,ако на крај не може да се добие пакет,ние ќе целосна наплата. Ние и ветуваме на објекти што сте го добиле се во добра состојба,или ние ќе рефундирање или испрати за да можете повторно. За нас : ZX е накит фабрика во Yi Wu.Кина провинција.Ние, главно, се продава високо квалитетни ѓердан со многу ниска цена. Малопродажната/трговија на големо/прилагодите сите се добредојдени тука.ве молиме контактирајте со нас преку телефон или e-mail,со нетрпение очекувам да вашата долгорочна соработка со нас. Искрено.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
HN-003
Бренд Име:
виножито надеж
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
10
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
како фото шоу
Функција:
Никој
Должина:
45CM

Слични предлози