.

.

Сребрена Боја Луксузни Одлична Diamante Жените Ѓердан Ѓердан Свадба Свадба Накит Еден Ред Кристали Chokers

Сребрена Боја Луксузни Одлична Diamante Жените Ѓердан Ѓердан Свадба Свадба Накит Еден Ред Кристали Chokers

DEN 504.00

Износ
Во продавницата.

Ве молиме не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите!! ви благодариме за соработката!! , ми треба поддршка од сите клиенти.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Верувај ми.
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
P
Накит Одржување
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание. Цел помалку од 200$ : Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката.
Ѓердан Големина : За 35cm*11cm
Производи Опис
1).
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Состојба : 100% Сосема нов,Романтични,Домот,високо-одделение,модерен
3) Пакет : OPP ВРЕЌА+ Накит Картичка
Превозот :
Превозот Многу важно ве Молиме прочитајте ги внимателно!!
1).
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас. Цел повеќе од 200$ : Express : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Бесплатен превозот! ! Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).Материјал : Zinca легури,Високо-qualitied Кристал
2).итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот. Благодарение толку многу за вашата cooepration!!!
2).
За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Utei
Синџир Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
НЕ
Број На Модел На:
C242
боја:
Сребро.
Главниот Камен:
Кристал
is_customized:
Yes
Должина:
35cm+10cm

Слични предлози