.

.

Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Тренди Ѓердан Кристал Шарени Цвет Јака Розово Злато Жените Gift45Cm Линк Синџир На Растенијата Накит Продажба

Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Тренди Ѓердан Кристал Шарени Цвет Јака Розово Злато Жените Gift45Cm Линк Синџир На Растенијата Накит

DEN 160.00
DEN 320.64
-50 %

Износ
Во продавницата.


Нови 2017 Топло Лето Ѓердан Тренди Ѓердан Кристал Шарени Цвет Јака Розово Злато Жените Gift45 Cm Линк Синџир На Растенијата Накит Продажба
* Цел>=5 ДОЛАРИ ние ќе брод од страна на или Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

За производот

Должина:
Link Chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Бренд Име:
FnSn
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.3*2 см
Функција:
Сите натпревар стил
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Ѓердан Мода
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Ѓердан Ѓердани
Материјал:
Кристал Цинк Легура
Метали Тип:
роуз златна боја
Број На Модел На:
Ѓердан
Ѓердан Тип:
ѓердан ѓердан
Обликотшема:
Растенијата

Слични предлози