.

.

ZIVangela 7 Чакра Дрвото На Животот Pendant Ѓердан Кристал Природен Камен Ѓердан Жените Божиќ Подарок

ZIVangela 7 Чакра Дрвото На Животот Pendant Ѓердан Кристал Природен Камен Ѓердан Жените Божиќ Подарок

DEN 124.00
DEN 206.88
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
*****
Број На Модел На:
SKU5753,SKU5755,SKU5756,SKU5757,SKU5758,SKU5759
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
ZIVangela
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
убава
Должина:
50+5cm

Слични предлози