.

.

година Нови Оригинални Кристали од Сваровски Ѓердан Ѓердани Мода Накит За Жените Партија Додатоци

година Нови Оригинални Кристали од Сваровски Ѓердан Ѓердани Мода Накит За Жените Партија Додатоци

DEN 191.00
DEN 235.20
-19 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
0.8 CM*0.8 CM
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
baffin
Број На Модел На:
11768
Функција:
Никој
Нето тежина:
0.004 g
Материјал:
Сваровски Елементи Кристали
Должина:
40+5CM

Слични предлози