.

.

JURAN Черепот Глави Крстот Tassel Ѓердан Кристал Скелет Ѓердан 2017 Ѓердани & Приврзоци Черепот Черепот Изјава Ѓердан X3301

JURAN Черепот Глави Крстот Tassel Ѓердан Кристал Скелет Ѓердан 2017 Ѓердани & Приврзоци Черепот Черепот Изјава Ѓердан X3301

DEN 445.00
DEN 556.80
-20 %

Износ
Во продавницата.


JURAN Черепот Глави Крстот Tassel Ѓердан Кристал Скелет Ѓердан 2017 Нови Ѓердани & Приврзоци Метални Синџир Черепот Skullcandy Макси Изјава Ѓердан X3301
Предмети : Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линк
Pyment : Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
juran
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
X3301
Број На Модел На:
X3301
Функција:
Моден
Изработка:
меур ѓердан
дизајн:
Torques Ѓердан
позлата:
Етничките Гроздобер Ѓердани
Занает:
готски torques
Должина:
15 1/2 With 3 Extender Chain For Adjustable
overwatch:
Волан-Тркала Макси Ѓердан
Стил:
аниме Ѓердан Ѓердан
реден број:
X3301 Гроздобер Colar
Број На Производ:
Steampunk Изјава Ѓердан
Ѓердани & Приврзоци:
жените накит

Слични предлози