.

.

Моден Boho Долг Ѓердан Tassel Гроздобер Моќ Изјава Ѓердан Етничка Бохемија Макси Јака Pendant Мушка Ѓердан Жените Накит

Моден Boho Долг Ѓердан Tassel Гроздобер Моќ Изјава Ѓердан Етничка Бохемија Макси Јака Pendant Мушка Ѓердан Жените Накит

DEN 218.88

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Naomy&ZP
Број На Модел На:
NL-0165
Pendant Големина:
Други
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Материјал:
Пластични
Компатибилност:
Никој
Тежина:
40g

Слични предлози