.

.

Ланче Ѓердан Сомот Кожа Ѓердан Ѓердан Жените Готски Вратот и Јаката Накит Harajuku Буци Ѓердани Колиер

Ланче Ѓердан Сомот Кожа Ѓердан Ѓердан Жените Готски Вратот и Јаката Накит Harajuku Буци Ѓердани Колиер

DEN 88.00
DEN 112.32
-22 %

Износ
Во продавницата.

Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на
DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days;
2. П : Кога ќе можам да се добие мојата објект по направи плаќање?
A : Нормално, ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150, и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш, Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. П : Што добив е различна од сликата, што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци, и нашата стилови ажурирање неделно, ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу. Ако не сте задоволни со нашата
објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.
Опис
100% Сосема Нов & Hight Квалитет
Боја : Како на слики
Материјал : Кожа
Димензии : Должина 29cm Широк 4cm Јаже Должина од 50cm Пакет се вклучени : 1 компјутер
Стил : Мода,Панк,Елегантна
1.
Производи Покаже
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Плаќање
1.ние секогаш сме тука!
3. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
JND0010/hu
Материјал:
кожа
Стил:
Готски
Тип:
Моден
Тип На Објект:
ѓердан ѓердан
копче:
Bijoux Femme
Key1:
Joyeria
key2:
Colares
Должина:
29CM

Слични предлози