.

.

Фабриката Продажба! SAE Брз Полнач 50A/3239/10AWG Бакар Кабелот DIY Продолжување Кабел за Автомобилски Бустер Автомобил Батеријата Скок Стартер

Фабриката Продажба! SAE Брз Полнач 50A/3239/10AWG Бакар Кабелот DIY Продолжување Кабел за Автомобилски Бустер Автомобил Батеријата

DEN 225.12

Износ
Во продавницата.


● Конектор Тип : SAE Приклучокот.
● Кабел : 3239/10 AWG, 0.5 Метри Должина, или да се Прилагоди.
● Висок Квалитет на Приклучокот и Џек со Вирус Релјефи.
● Апликацијата : Продолжување Моќ Кабел, Скок Стартер, Бустер Автомобил Батеријата, Автомобилот Уред, итн.
● Пакет : PE/Картон, или Прилагодено.
● ОЕМ/ODM е достапна, ние сме во состојба да направи примерок и масовно производство на кабел според вашите барања или цртежи.
Доколку имате добра идеја и проект, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, вашето задоволство е секогаш наш врвен приоритет.
подолу се наведени најмногу загрижени барањето може да го имате, ако ви треба повеќе помош, слободно контактирајте не преку порака или онлајн разговор соба.

Кога можам да очекувам мојата цел?

По вашата исплата чист, нашиот тим ќе се врши увид и брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена. Во случај на датум може да биде одложен поради недостиг, ние ќе ве информираме преку порака веднаш.
Можете да изберете воздух mail превозот или изразат испорака (ЕМС/DHL/UPS/ФЕДЕКС) кога ќе исходот.
Ако вашата цел е испраќаат преку воздух mail, испорака обично трае 10-22 дена по испраќањето,
додека ако вашата цел е предаден од експрес сервис, време на испорака се потребни околу 5-8 дена.

Што е политика на враќање?
Цел со доверба со фабриката е 12 месеци гаранција.
Може да се врати повеќето нови, неискористени предмети се продава во рок од 30 дена од денот на доставување на размена или наплата.
Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA(враќање стока во промет) број пред да се врати. Нашата услуга претставник ќе ви помогне и да се Справи Враќа и Наплата Благодатно како дел од нашиот бизнис.
Пошта ќе биде испратена до вас, откако на вашиот врати се обработува.

Што се случува доколку јас не ги примите објект?
Ние гарантираме за вашите производи ќе пристигнат безбедно во земјата на дестинација. Во случај вашиот пакет е изгубен, ние повторно ќе се испрати стоката или да ви даде целосна наплата.
Фабриката Слики

За производот

Тип:
Енергетски Кабли
Бренд Име:
ZINIU
Конектор тип:
SAE Приклучок
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
боја:
Црвена и Црна
Должина:
500mm, or Customized
Is_Customized:
Yes
Производ Статус:
во парк
Место на Потекло:
Шенжен Кина
Број На Модел На:
JKM-SAE005

Слични предлози