.

.

4pcs/set Симпатична бонбони боја за цртање владетел уметност графички симболи за цртање образец владетел канцеларија на слика резерви.

4pcs/set Симпатична бонбони боја за цртање владетел уметност графички симболи за цртање образец владетел канцеларија на слика

DEN 225.00
DEN 239.52
-6 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за.100% сосема нов и висок квалитет. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1.Тоа ви овозможува брзо да се подготви различни мали модели, исто така можете да ги красат вашата книга.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Карактеристики :
1.Владетелот има шупливи шема дизајн, можете да се наслика модели, за цртањето графити. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.
Пакувањето на производот :
4 x владетел
1. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. 12 месеци Гаранција. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
.

За производот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
zuan405
Тип:
scrapbooking додатоци
користат за:
Занает
Функција:
бележник embellishments
Функција:
DIY
Наслов:
papelaria
Производот:
уметност резерви
Владетел Тип:
Директно Владетел
Име 1:
цртеж дефиниција
Име 2:
Изработка На Материјали

Слични предлози