.

.

Derlin Епоксидна смола 510 капе совет отворот за Магла/iJoy Неограничени/Торнадо Резервоарот Atomzier електронска цигара капе совет

Derlin Епоксидна смола 510 капе совет отворот за Магла/iJoy Неограничени/Торнадо Резервоарот Atomzier електронска цигара капе

DEN 494.40

Износ
Во продавницата.

Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Материјал : Епоксидна смола
2. ние не сме одговорни за било царинска такса, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Бидете сигурни дека вашиот atomizer нема комерцијален капе совет големина (како што се Стремат Nautilus). Испорака
1. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Било fitment прашања обично може да биде лесно да се коригира со конец или конец shim, или различна големина о-прстен.
Derlin Епоксидна смола 510 капе совет отворот за i Joy Неограничени/Торнадо
Ова е капе совет е составен од Епоксидна смола, сјајна боја и убава модел за вашите опции. Ова е добро стокмено и голема потрага совет што одговара на повеќето 510 RDA е или Под ohm резервоарот. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации, ние не се одговорни. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/телефонски број, тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Dimater(горе) : 8mm
Пакување листа :
1pc капе совет (ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид сите atomizerr на сликата е само за референца,не се вклучени во пакување листа) ве Молиме имајте во предвид : Иако такви прашања не се типични, сите atomizoare (и особено клонови) не мора да се направени на исти спецификации.
Се враќа
1. Секоја единица е направен од Епоксидна смола
3. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Двојно О-прстен дизајн, одговара на вашиот резервоар совршено.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобри колку што можеме. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок.

За производот

боја:
A, B, C, D
Тип На Објект:
капе совет
Бренд Име:
KADIER
Материјал:
Смола
Компатибилен Модел:
iJoy Неограничени/Торнадо RDTA
Број На Модел На:
Епоксидна смола 510 Капе Совет

Слични предлози