.

.

Glotech 521 ТАБОТ Мини V3 Дигитални Atomizer Отпор Ohm Тестер/Оган/ USB полнење DIY калеми алатки За БАНКАТА RDA РТС Atomizer

Glotech 521 ТАБОТ Мини V3 Дигитални Atomizer Отпор Ohm Тестер/Оган/ USB полнење DIY калеми алатки За БАНКАТА RDA РТС Atomizer

DEN 536.00
DEN 570.24
-6 %

Износ
Во продавницата.

Големина : 82*61*26mm 7.Материјал : ABS пластика 6.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
Се врати и враќање
1.
Не се решија уште?
Приказ на нешто друго во нашата продавница
.Тежина : 72g Функции : 1.Режим на потрошувачка на енергија : 4.

За производот

боја:
Црна
Тип На Објект:
алатки за полнење
Бренд Име:
Glotech
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Тестер на отпорност OHM
Компатибилен Модел:
510 тема atomizer
Функции:
Отпор тестирање, Оган, полнење
Отпорност на мерен опсег:
0.01 - ohm 9.99
Грешка опсег:
1% -3%
батеријата се вклопуваат:
1860 батеријата

Слични предлози