.

.

Нерѓосувачки Челик Пржени Рамни Тава Електрични Griddle и Електрични Скари за Ресторан FY-600

Нерѓосувачки Челик Пржени Рамни Тава Електрични Griddle и Електрични Скари за Ресторан FY-600

DEN 5326.00
DEN 5606.40
-5 %

Износ
Во продавницата.

Модел : FY-600 Напон : 220v или 110v Моќ : 3.4 kw Тип : Загрејте на електрична јама Тежина : 24kg Бифтек плоча дебелина : 9mm Бифтек плоча големина : 638*305mm Пакување : krabičkách поле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема, пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

За производот

боја:
Бела
Број На Модел На:
FY-600
сертификација:
CE
Бренд Име:
YunlinLi
Долниот Скара Големина:
638*365mm
Мулти-опрема Температура Прилагодување:
Yes
Тип:
Електричен Контакт Скара
Не-Стап Материјал:
Тефлон
Bakeware Тип:
Станот пан
Горниот Скара Големина:
638*365mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Напон (V):
110V или 220V
Моќност (W):
3400W
Заменлив Плочи:
Станот пан
Функција:
станот тави
Целокупната Димензии:
642X445X248MM
Тежина:
24KG
Главната Цел:
Чај ресторан опрема, торта соба опрема, пекарница опрема
Пакување:
Krabičkách
Температурата На Работа:
50-300
Бифтек плоча дебелина:
9mm
Број На Производ:
GF139

Слични предлози