.

.

Волфрам Вежба Малку Помине Мелница Нокти Убавина Ротари Брус 24K Злато Позлатен За Електрична Нокти Вежби Машини 41

Волфрам Вежба Малку Помине Мелница Нокти Убавина Ротари Брус 24K Злато Позлатен За Електрична Нокти Вежби Машини 41

DEN 219.00
DEN 243.84
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ние гарантираме, сите помине битови во нашата продавница се на повисок квалитет, повеќе напредни производствени proccess, подобро од други евтини, се ниско-одделение помине битови.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Нашата основна вредност концепт е "Сила од искреност, Мудрост од срце, да се Постигне клиенти, Креирање на иднината". Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
>> Ако битови паѓачкото, ве молиме да проверите дали тоа е скршен или не.
По сечење на ноктите како се задоволни length, можете да ја користите ноктите малку да полски и преструктуирање на вашите нокти.
Нашата компанија увезени современа опрема и машинерија, и нашиот современ менаџмент работилница опфаќа над 1000 метри квадратни. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ако тоа е скршен, за безбедноста, не го користете.
Добредојдовте да контактирате со нас и се надевам дека можеме да имаме искрена соработка. Вметнете ова малку во машина, а потоа дојде на власт.
>> Да се чува вон дофат на деца.
>> Лесно Да се Чисти и Disinfect
Миење на вежба малку преку чиста вода директно, а потоа можете едноставно да disinfect малку преку лекови и алкохол. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

За производот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
SpeTool
Материјал:
Волфрам Карбид Челик 24K Злато Позлатен)
Големина:
Universal
Број На Модел На:
TB041
Приклучоци Тип:
Универзална
Точка име :
Волфрам Челик Помине Малку
Обложување:
24K Злато позлатен
Дробење На Забите:
Универзална
Мелење Глава Дијаметар:
6.6 mm (0.26 инчи)
Мелење Главата Должина:
13mm (0.51 инчи)
Месо тело дијаметар:
2.35 mm (3/32inch)
Објектот Состојба:
Нови
Употреба:
електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир
Функција:
помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малку

Слични предлози