.

.

HYTOOS 5 Тип Сина Волфрам Карбид Burrs Нано Слој на Ноктите Вежба Малку Метални Делови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци

HYTOOS 5 Тип Сина Волфрам Карбид Burrs Нано Слој на Ноктите Вежба Малку Метални Делови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци

DEN 330.00
DEN 523.68
-37 %

Износ
Во продавницата.

5 Тип Сина Волфрам Карбид Burrs Нано Слој на Ноктите Вежба Малку 3/32" Метални Делови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци Карактеристики : - Боја : Сина Нано Слој - Висок квалитет на волфрам карбид , точни се справи со месо тело со дијаметар, 2.35 мм може да се fited најмногу на машини Пакет листи : - 1 x Волфрам Карбид малку или 5 компјутери /set
[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти. Answer : ___________________________ Note : Предмети ќе пристигне во 15-45 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
[ Повратни информации ] Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако уживате во нашите производи, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезда повратни информации, ја вашата повратна информација ќе ни ги мотивира да се движи напред и да ви обезбедиме подобра услуга. И ако ја напуштат повратни информации со една убава слика на производот, ние ќе ви испратиме купонот како подарок. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
[ Контакт ]
Ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress по цел или оставете порака на нас, обично ние ќе ви одговориме во рок од 2 дена
[ Други прашања ] 1. 2. 3.

За производот

боја:
Б1, Б2, Б3, Б4, Б5, 5PCS СЕТ
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
hytoos
Големина:
3/32
Број На Модел На:
Ноктите Вежба Малку
Приклучоци Тип:
вежба малку
Материјал:
Волфрам Карбид
Модел Тип:
нокти педикир алатка
категорија ставка:
ноктите accessoires
користат за:
Електрични Помине Вежба Машина
Име на производ:
волфрам карбид вежба малку
алијас:
волфрам карбид брус, карбид мелење машина
боја:
Сина нано слој

Слични предлози