.

.

2018 Нов Бесплатен Превозот Jsda Jd9500 30000 Вртежи во минута 120w Нокти Педикир Делови Електрични Правосмукалка Осветлување на Ноктите Вежба 110v/220v

2018 Нов Бесплатен Превозот Jsda Jd9500 30000 Вртежи во минута 120w Нокти Педикир Делови Електрични Правосмукалка Осветлување

DEN 32640.00

Износ
Во продавницата.

Својот квалитет и услуга време може да се увери.0 Континуиран живот : >300 H Наизменична живот : >600 H Пакет големина : 34cm* 21cm* 26cm Вкупната тежина : 3380g Пакетот вклучува : 1 x PC Домаќин машина 1 x PC Handpiece 1 x PC Handpiece носителот 1 x PC Подножјето на Возилото Моќ за Контрола на 1 КОМПЈУТЕР x Осигурач 1 x PC Филтер 1 x PC Упатството за Корисникот 3 ЕЕЗ x Метал Мелење Вежба Битови 3 ЕЕЗ x Пескарење бендови Драг пријател, ве молиме да обрнете внимание за да се потврди следниве информации кога ќе се направи со цел : 1. Нашата услуга персонал ќе биде онлајн 24hourse 7 дена,ве молиме слободно оставете ја вашата порака за било какви прашања во врска со производи и услуги. Сите производи ќе бидат тестирани внимателно пред превозот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е натпревар со вашиот превозот адреса. Здрав и вибрации слободни вежба за непречено функционирање. Подножјето на возилото се вклучени, направи лак се полесно и поудобно Напред/Обратна насока се префрлите погоден за секое право раце или левак користите Мулти-користење : Резба, Гравирање, Рутирање, Мелење, Острење, Брусење, Полирање LED прозорец приказ на брзина Авто-заштита од преоптоварување Моќен вакуум систем за заштита на здравјето на оператори Заменливи осигурач за многу полесно одржување на Најновите snap-на handpiece lock функција. Ние ќе им даде одговор во рок од 12 часа. Сите машина мора ЕУ приклучок и НИ го приклучокот, ве молиме да се избере една која е натпревар со вашата работа. Бесплатен превозот не вклучувајќи дестинација царински увоз доход,ве молиме потврдете го вашиот превозот метод без данок пред да се избере. Лулка за одржување на handpiece Нога педалата за удобен контрола switch 3 изборен стандард битови / поднесување глави (со 3 пескарење бендови) Лесно малку се промени со користење без алатки Погодни за педикир и маникир За професионални салон или домашна употреба Совршен за помош на тенка и преструктуирање на ноктите Спецификација : Боја : Сива Брзина : 0-35,000 ВРТЕЖИ во минута/0-50,000 ВРТЕЖИ во минута Моќ : 120 W Max.8 Ncm дршка Тежина : 310g (JDS63) Напон : 100 V-120 V 60 Hz; 220 V-240 50 HZ; Излез оценет напон : DC3~12 V Безбедност приклучување претвори време : 10 Sec Излез тековната : 1. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга. Русија купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кој својата важна за да добие парцела. Ние брод на Aliexpress адреса директно.Ние ќе ви помогне да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.

За производот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
JD9500
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JSDA
Приклучоци Тип:
EU
Големина:
340mm*214mm*260mm
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
боја:
Бела
Приклучоци Тип:
ЕУ,САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,АУ
N.W.:
3388g
Материјал:
ABS+Дијамант
од стави:
DC30V
Ротирачка брзина:
0-35000rpm
Напон:
110V/220V
моќност:
120W
Гарантен период:
12 месеци

Слични предлози