.

.

луксузен! Светло Златна Големи Барел - Ронки 3XC - Карбид Помине Малку Вежба За Нокти Вежба Машина,Нокти датотека..Бесплатен превозот

луксузен! Светло Златна Големи Барел - Ронки 3XC - Карбид Помине Малку Вежба За Нокти Вежба Машина,Нокти датотека..Бесплатен

DEN 417.00
DEN 447.84
-7 %

Износ
Во продавницата.

Опис
Секоја цел, ќе се добие една четка како подарок,почитувани
Нема да произведе слушне, не да му наштети на Теал ноктите,отстранете ја полски многу лесно,добредојдени да се обиде,почитувани
ПРЕДНОСТИ : 1. Антибактериски. 2. Не затнување. 3. Отпор на киселина, алкално и топлина. 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат. 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на E-Датотеки. БЕЛЕШКИ : 1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата.
Карактеристики : Материјал : ungsten челик Златна
Боја : Златна
Количина : 1 Pcs Од врвот до дното : Глава дијаметар : 6mm+13mm должина
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm Overal Должина : околу 38mm
Пакет Листата :
1* Помине Вежба Малку Слики

За производот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
Лесно Помине
Број На Модел На:
C0613
Големина:
Length Of The Bit
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1pcs/set
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
20g/еез
боја:
Golden
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
6MM+13mm
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Материјал:
ungsten челик

Слични предлози