.

.

Outrider ИЛИ-07A12 Најновите Електричен велосипед гас EN15194/CE Approvaled

Outrider ИЛИ-07A12 Најновите Електричен велосипед гас EN15194/CE Approvaled

DEN 388.00
DEN 408.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации :
Прекрасен дизајн
Добар квалитет
Убаво чувство на допир
Напон : 36v
Следниве или слични оддалечените области,како што се Јужна Америка, Хрватска, Бразил и латинска Америка,итн. поради својата товарни и специјални тарифи,pls консултирајте се со услуги на клиентите пред ставање на налози.Очекуваме вашиот вид разбирање! Ви благодариме однапред!

За производот

Тип:
Пригушување
Бренд Име:
outrider

Слични предлози