.

.

Ebike Отворено Кеси Литиум Батерија Складирање Триаголник Торба За Велосипед Пак Надолу Цевка Рамка Оксфорд Ткаенина Велосипедизам Планински Велосипед Торбичка

Ebike Отворено Кеси Литиум Батерија Складирање Триаголник Торба За Велосипед Пак Надолу Цевка Рамка Оксфорд Ткаенина Велосипедизам

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.


Ebike Отворено Кеси Литиум Батерија Складирање Триаголник Торба За Велосипед Кошница Надолу Цевка Рамка Батеријата Пакет Велосипедизам Планински Велосипед Торбичка Покрие Случај
Спецификација
1.Боја : Црна.
2.Материјал : Оксфорд Ткаенина.
3.Апликација за Планински Велосипед на Патот Велосипед Електрични Biycle Велосипед Ebike.

За производот

Бренд Име:
RisunMotor
Тип:
Други
боја:
Црна
Употреба:
За Планински Велосипед На Патот Велосипед Електричен Велосипед Ebike Електричен Велосипед
Материјал:
Оксфорд ткаенина

Слични предлози