.

.

2017 Топла Продажба Зима Вест Дебели Топло Жените Јакна без Ракави јакна Waistcoat Згусне шапка Colete Feminino Плус Големина 3XL QH0110

2017 Топла Продажба Зима Вест Дебели Топло Жените Јакна без Ракави јакна Waistcoat Згусне шапка Colete Feminino Плус Големина

DEN 863.00
DEN 1692.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


2017 Топла Продажба Зима Вест Дебели Топло Жените Јакна без Ракави јакна Waistcoat Згусне шапка Colete Feminino Плус Големина 3 XL QH0110
Биста Големина
(cm) Должина
(cm) Sleevel
(cm) Shoudler
(cm) - M 90 58 - 37 - L 94 59 - 38 - XL 98 60 - 39 - 2 XL 102 61 - 40 - 3 XL 105 62 - 41 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IQKXAJO
Декорација:
Џебови,Патентите
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
QH0110

Слични предлози