.

.

HD Sklo калено стакло ЗА huawei p10 лајт плус Чест V9 Чест 8 pro случај покритие за huawei стакло стр 10 8pro glas телефон 2017

HD Sklo калено стакло ЗА huawei p10 лајт плус Чест V9 Чест 8 pro случај покритие за huawei стакло стр 10 8pro glas телефон 2017

DEN 96.00

Износ
Во продавницата.


HD Sklo калено стакло ЗА huawei p10 лајт плус Чест V9 Чест 8 pro случај покритие за huawei стакло стр 10 8pro glas телефон 2017 Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо. На калено стакло за Huawei серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултра-тенок стакло(T≈0.2 мм) 2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло. 3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават. 4.Површинска цврстина : 9 H, 5.Нежен допир : на предната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. 6.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површина и тоа е лесно да се чисти. 7.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мали парчиња , 8.Отпечатоци-отпорен Материјал : Премиум Калено Стакло Оригинални Земјата : Шенжен, Кина Нашата фабрика, со фокус на квалитетот на Работ Radian : 2.5 D Пакување Содржина : 1 x Премија Калено Стакло Екран Заштитник 1x Чистење Комплет Нашите работници ви даде најмногу совршен калено стакло филм

За производот

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Lcopody
Компатибилен Huawei Модел:
Чест 8,Чест V9
9H 2.5 d екран заштитник стакло 1:
за huawei phone паметен телефон usb elephone мобилен телефон *
9H 2.5 d екран заштитник стакло 2:
за bollmann) телефон telefonlari tela trasparente случај
9H 2.5 d екран заштитник стакло 3:
За Huawei P10 Случај
9H 2.5 d екран заштитник стакло 4:
за huawei p10 лајт случај
9H 2.5 d екран заштитник стакло 5:
за huawei p10 плус случај
9H 2.5 d екран заштитник стакло 6:
за Huawei Чест случај V9
9H 2.5 d екран заштитник стакло 7:
за Huawei Чест 8 Pro случај
9H 2.5 d екран заштитник стакло 8:
за huawei стакло случај
Известување:
Некои телефони имаат кривина на работ, стакло не може да ги покрие сите,

Слични предлози