.

.

СМ-N900 СМ-N9005 Калено Стакло Филм 9H Круг Работ Висока Дефиниција Екран заштитник Калено Стакло за Samsung Галакси Забелешка 3

СМ-N900 СМ-N9005 Калено Стакло Филм 9H Круг Работ Висока Дефиниција Екран заштитник Калено Стакло за Samsung Галакси Забелешка

DEN 84.00
DEN 159.36
-47 %

Износ
Во продавницата.


Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката. Квалитетот е загарантирана! Карактеристики : 1.Зајакнато ултра-тенок стакло(0,3 mm) со обична cambered површина, специјално дизајниран за Вашиот паметен телефон. 2.Одлична прозорецот екранот, високо ниво на транспарентност, висока чувствителност на допир. 3.Oleophobic слој : анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално и други загадувачи. 4.Задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација и совршен монтирање. 5.Експлозија-доказ, да се загрози-отпорни. Дури и ако скршен, тоа нема да поздравниот околу, многу побезбедно отколку други производи од стакло. Карактеристики : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.3 mm Пакет Листа : 1*Screen protector

За производот

Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Забелешка
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
VBNM
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси Забелешка 3
Компатибилен Модел 1:
За Samsung N900
Компатибилен Модел 2:
За Samsung N9005
Материјал 1:
калено стакло екран заштитник
Материјал 2:
калено стакло филм
Материјал 3:
калено стакло
Калено Стакло за Галакси Забелешка 3:
Екран заштитник Калено Стакло за Samsung Галакси Note3

Слични предлози