.

.

2 парчиња/Многу 0.3 mm Транспарентен Вистински Калено Стакло За iPad mini 2 3 4 Воздух Air2 Про 9.7 10 Ултра Јасно Таблета Екран Заштитник Филм

2 парчиња/Многу 0.3 mm Транспарентен Вистински Калено Стакло За iPad mini 2 3 4 Воздух Air2 Про 9.7 10 Ултра Јасно Таблета Екран

DEN 319.00
DEN 425.76
-25 %

Износ
Во продавницата.

2 парчиња/Многу 0.3 mm Транспарентен Вистински Калено Стакло За i Pad mini 2 3 4 Воздух Air2 Про 9.7 10 Ултра Јасно Таблета Екран Заштитник Филм Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 2 X Сува Ткаенина за Чистење 2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

За производот

боја:
За iPad mini 2 3 За iPad mini 4, За iPad 2 3 4 За iPad Воздух Air2, За iPad Про, За iPad Про 105
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За iPad mini 2 3
Калено стакло Модел 2:
За iPad mini 4
Калено стакло Модел 3:
ЗА IPAD 2 3 4
Калено стакло Модел 4:
За iPad Воздух Air2
Калено стакло Модел 5:
За iPad Про 9.7

Слични предлози