.

.

TKUN P185WUGA 18.5-инчен капацитивни мулти-допир екран ,допрете го следи,индустриски екран на допир

TKUN P185WUGA 18.5-инчен капацитивни мулти-допир екран ,допрете го следи,индустриски екран на допир

DEN 18012.00
DEN 18960.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

5 инчи 16 : 9
Резолуција
1920*1080
Време на одговор
5ms
Осветленоста
550cd / м2
Сооднос На Контрастот
2000 : 1
Агол
115/115
Точка на теренот
0.5 -инчен widescreen,21. Ве молиме почекајте трпеливо, стоката ќе пристигне во за 5-10 дена по испративме., LTD
Производот се покаже
Количината е многу, цената е поволна
S pecial инструкции :
Ве молиме оставете порака за вас кога нарачување на производ кој ќе се користи напон спектар, така што можеме да го испорака за вас со соодветен адаптер и кабелот за напојување
Индустриски touch дисплеј, ве молиме погледнете TKUN екранот производи за нарачка. Следниве услови ние ќе одбие да даде враќање на парите : се надминува врати период; производ изгледа оштетени; хардвер не е завршена.
Компанијата вовед : Шенжен Tiankun Информатичка Технологија Ко.5 инчен капацитивни мулти-допир на екранот
Бренд
TKUN
Производ модел
P185 WUGA
Односот
16 : 9
Школка Материјал
Метал
Боја
Црна (други бои, прилагодени на однапред)
Мени За Контрола На
Светлината, контрастот, автоматски прилагодете, ниво на приспособување, вертикална прилагодување, избирање јазик, итн.
Основни Информации
Име
Индустриски 18. Ако се врати предизвикани од квалитетот на производот проблеми, ве молиме да се врати во рок од 40 дена откако ќе се испраќаат. Таа е 6-годишна историја, Е специјализиран е ангажирана во екранот следи развојот; Производство и продажба за интеграција на високо-технолошки претпријатија, Компании со високо квалитетни производи, навремена и добра услуга нема клиенти во повеќе земји низ светот, и создавање на "TKUN" бренд екранот производи, Производи се поделени на LCD монитор; Индустриски дисплеј; рекламирање на машина; медицински дисплеј; голем екран спојување ѕид; екран на допир; допир една машина; екранот додатоци, различни индустрии се широко се користи во областа на мониторинг, рекламирање и медиумите, за радиодифузија, моќ, финансии, транспорт, хотели, компанијата е посветена на извршување на иновации и квалитет, вистински квалитет производи се препорачува на корисникот!
. Поддржува VGA, DVI, HDMI и други сигнал текст, поддршка на електрична енергија се подигне функција, на задниот поклопец OSD филм копчето, широк напон на текст. Ако не квалитет проблем, не дава наплата.6 -инчен widescreen,18.5 -инчен widescreen,добредојдени да се избере и да се купи.
Повеќе производи, ве молиме да ја посетите
Шенжен Tian Kun ТОА CO. Ако ви треба да знаете повеќе информации за производот, може да ни се јавите онлајн или испратете e-mail на нас.

За производот

Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
DVI,D-Sub,USB
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
tkun
Тип:
капацитивни
Број На Модел На:
P185WUGA
Големина На Екранот:
18.5
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
multi-touch дисплеј

Слични предлози