.

.

80см Синџир Антички Ретро Steampunk Бронза Шупливи Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Џемпер Синџир Жените Подароци Америка Знаме

80см Синџир Антички Ретро Steampunk Бронза Шупливи Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Џемпер Синџир Жените Подароци Америка Знаме

DEN 504.00
DEN 719.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Dial Дијаметар : 2.9 cm
Casr Дебелина : 1.5 cm
Должина на Синџирот : 80см
Случај Материјал : Алуминиумски
Боја : Бронзени
Функција : Кварц Движење, Види Џеб
Пакет : 1* Џеб види & 1* Синџир

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Dial Материјал Тип:
Легура
Dial Дијаметар:
1.14 м
Број На Модел На:
SG080
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
10m
Стил:
Античкиот
Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
Функција:
Quartzl Види Џеб

Слични предлози