.

.

Ретро Бронза Аниме Наруто Џеб Види Ѓердан За Жени Мажи Шупливи Метални Случај Флип Кварц Фоб Гроздобер Часовник Синџир Pendant Подарок

Ретро Бронза Аниме Наруто Џеб Види Ѓердан За Жени Мажи Шупливи Метални Случај Флип Кварц Фоб Гроздобер Часовник Синџир Pendant

DEN 158.00
DEN 176.16
-10 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики На Производот 1. Дијаметар : Околу 4.5 cm 2. Дебелина : Околу 1.5 cm 3. Вкупната Должина на Синџирот : За 80см 4. Тежина : Околу 5 5 g Пакет Содржина - 1 x Џеб Watch - 1 x Синџир

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Бренд Име:
Gorben
Функција:
наруто џеб се види аниме
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
1.77 инчен
Стил:
Античкиот
Број На Модел На:
P19
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
Аниме:
аниме се види
фоб види:
види флип
види гроздобер:
гроздобер види џеб
види ѓердан:
џеб види ѓердан
кварц се види:
кварц се види џеб
види синџир:
џеб часовници со синџир
џебен часовник:
ретро види џеб
види мажи:
џеб види мажи
види жени:
жените се види џеб
посебни:
ретро бронза,шупливи метални случај,pendant види

Слични предлози