.

.

GENBOLI Mens Женска Ретро Гроздобер Копче Облик Дизајн Џеб Види Ѓердан Ѕид Табелата Pendant Часовници relogio masculino 2017

GENBOLI Mens Женска Ретро Гроздобер Копче Облик Дизајн Џеб Види Ѓердан Ѕид Табелата Pendant Часовници relogio masculino 2017

DEN 72.00
DEN 102.72
-30 %

Износ
Во продавницата.

(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
3. Тоа не е само прекрасна декорација ѓердан, но исто така е вистински види дека се работи и ви покажува точни време
Спецификации :
Големина на клучот во облик види : 5 x 2.Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Се врати превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.Ние ќе ви даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРААТ на вашите примачот адреса.Плаќањето мора да се изврши withi 3 дена по место цел.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfactuon!
3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување,ако е можно).Купи со доверба!Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ретро Гроздобер Џеб Копче облик Види Ѓердан Ѕид Табелата Pendant врвен квалитет Карактеристики :
Материјал : Алуминиумски
Случај материјал : Нерѓосувачки Челик
Дисплеј : Покажувачот на екранот
Површината Материјал : стакло површина
Ова е една прекрасна клуч-во облик на рачен часовник.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.Во Светот Превозот.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

За производот

Бренд Име:
GENBOLI
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Античкиот
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Табела Pendant
Функција:
Ретро Гроздобер Џеб
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
0.023 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Еднонасочно
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници

Слични предлози