.

.

Оригиналниот Врвот Бренд OHSEN Мода Кварцен Дигитален Машки Види Кожа за на Рака Човек Спортски Часовник Mens Двојна Време Аналогни рачен часовник за Аларм

Оригиналниот Врвот Бренд OHSEN Мода Кварцен Дигитален Машки Види Кожа за на Рака Човек Спортски Часовник Mens Двојна Време Аналогни

DEN 781.00
DEN 1561.44
-50 %

Износ
Во продавницата.


Сп ecification Случај дијаметар : 5.0 cm/1.95 инчен Случај дебелина : 1.7 cm/0.663 инчен Бенд должина : 24.5 cm/9.555 инчен Бенд ширина : 2,2 см/0.858 инчен Бенд материјал : Кожа Бенд Прилагодливи : да отпорност на Вода : да Тежина : 117g Карактеристики-Нов модел со висок квалитет -Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот -12/24 часовен формат -Алармот и час свири функција-Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' - Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината -На водоотпорен длабочина е до 30 M (Не притиснете било кое копче во вода) -Точност : ±15 секунди месечно Парцела вклучени 1 x Кварц рачен часовник 1 x Упатство

За производот

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
AD1609
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бренд Име:
OHSEN
Пол:
Мажи
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
24.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Случај Дебелина:
17mm
Dial Дијаметар:
50mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm

Слични предлози