.

.

Оригиналниот OHSEN Мажите Човек Спорт Види Дигитални Црн Часовник 50m Вода Шок Отпорни Мода Види Reloj Masculino Машки Montre Homme

Оригиналниот OHSEN Мажите Човек Спорт Види Дигитални Црн Часовник 50m Вода Шок Отпорни Мода Види Reloj Masculino Машки Montre

DEN 563.00
DEN 1125.60
-50 %

Износ
Во продавницата.

Главни карактеристики-Нов модел со висок квалитет -Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот -12/24 часовен формат -Алармот и час свири функција-Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' - Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината -На водоотпорен длабочина е до 50 M (Не притиснете било кое копче во вода) -Точност : ±15 секунди месечно Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : 5.1 cm/1.989 инчен Случај дебелина(cm) : 1.9 cm/0.741 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 24m/9.36 инчен Бенд width(cm) : 2.3 см/0.897 инчен Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Број На Модел На:
AD1606
Случај Дебелина:
19mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бренд Име:
OHSEN
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Dial Дијаметар:
51mm
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Ширина:
23mm
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Мажи

Слични предлози