.

.

Прилагодено лого Sweashirt Жени Мажи Везови Печати Прилагодено Направени Pullover Компанија Фабрика за Статистика на Логото Реклами Услуги на клиентите

Прилагодено лого Sweashirt Жени Мажи Везови Печати Прилагодено Направени Pullover Компанија Фабрика за Статистика на Логото Реклами

DEN 912.00
DEN 960.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Прилагодено печатење на Логото Худ Sweatshirt Унисекс Прилагодено Печатење Везови Вашиот логоа Фотографии Имиња Персоналните Дизајн на Облека трговија на големо и мало
Внимание : цената не вклучувајќи го чини на печатење,ве молиме, разговарајте со нас за печатење детали ,ние ќе го направи цена за вас
ние се специјализираат во прилагодено печатење на логото : свила печатење на екран ,термички трансфер печатење,emboridery на ,дигитално печатење
нарачана : вашиот личен логото ,логото на вашата компанија,вашиот мода графички,вашиот хотел ад,сите може да бидат испечатени .Еден дел може да печати.сите ние користите добар квалитет облека : дуксери,суичери,памук polos,памук т кошула
подолу е кинески големина ,ве молиме изберете поголема големина .ако не знаете како да се избере големина
ве молам дозволете ми да знам вашата висина и тежина .ние ќе провери што големината ќе биде подобро
ви благодариме

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Број На Модел На:
23
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични предлози