.

.

Есен и зима Нов дури и капа за бејзбол 8 боја на мажите Тенок Velour Качулка

Есен и зима Нов дури и капа за бејзбол 8 боја на мажите Тенок Velour Качулка

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Големина(CM) Рамо Градите Должина на Ракав ГОЛЕМИНА M (САД S) 43 98 64 61 ГОЛЕМИНА L (US M) 44 102 66 62 ГОЛЕМИНА XL (НИ L) 45 106 68 63 ГОЛЕМИНА XXL(НИ XL) 46 110 70 64

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
loldeal
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
качулка
Јака:
Пак надолу Јака

Слични предлози