.

.

Kpop Got7 ЛЕТААТ Дуксери За Жените Мода Член Име Печати Руно Sweatshirt Жените Pullover Худ Тренерки sudaderas mujer 4XL

Kpop Got7 ЛЕТААТ Дуксери За Жените Мода Член Име Печати Руно Sweatshirt Жените Pullover Худ Тренерки sudaderas mujer 4XL

DEN 769.00
DEN 1350.24
-43 %

Износ
Во продавницата.


ТОПЛА ПРОДАЖБА

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
0.35
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
8163

Слични предлози