.

.

PLstar Космосот Нови Пристигнување Мажите Дуксери 3D Карти за Играње Печати Покер Кралот Суичери Хип Хоп Маскирани Тренерки Мода Pullover

PLstar Космосот Нови Пристигнување Мажите Дуксери 3D Карти за Играње Печати Покер Кралот Суичери Хип Хоп Маскирани Тренерки Мода

DEN 684.00
DEN 911.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели : 1. Ние сме фабрика штекер,и поддршка се откажат превозот . Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг . 2. Ние, исто така, ја прифати DIY да се прилагодите на стил, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме.
ГОЛЕМИНА НА БЕЛЕШКИ :
Боја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : полиестер
Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5 XL
Забелешка : поради мерењето на секој човек на различни начини , грешката може да се 1-3 CM , ве молиме да се разбере .
Реалната слика е Прикажано,со Висок квалитет,Сите стил е истата слика се прикажува,Фабрика Ажурирање...
Производ Во Боја :
Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да постојат мали варијации
во бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
D1063
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден

Слични предлози