.

.

2018 нови пристигне TARCHIA Дуксери Памук Долг Ракав Суичери мода Продавница Бренд Pullovers Есен Зима Џемпери риболов нови

2018 нови пристигне TARCHIA Дуксери Памук Долг Ракав Суичери мода Продавница Бренд Pullovers Есен Зима Џемпери риболов нови

DEN 709.00
DEN 1162.08
-39 %

Износ
Во продавницата.


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Тенок
Бренд Име:
TARCHIA
Стил:
Готски
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Број На Модел На:
Мажите Дуксери
Шаблон Тип:
Риболов

Слични предлози