.

.

Еднорог Љубовник Sweatshirt Еднорог Rider Слоган Облека Tumblr Качулка-Z173

Еднорог Љубовник Sweatshirt Еднорог Rider Слоган Облека Tumblr Качулка-Z173

DEN 1224.00
DEN 1439.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
100% Сосема Нов Материјали : 65%Памук,35%полиестер Големина на Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
39
15.3
86
34
58
22.8
57
22.4
S
42
16.5
92
36
59
23
59
23
М
45
17.7
96
37.8
61
24
60
23.6
L
49
19
102
40.1
67
26.4
61
24
XL
53
21
112
44
72
28.3
62
24.5
XXL
57
22.4
118
43.3
76
30
63
25
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тежина:
360
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
Z173
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
PADEGAO

Слични предлози